vakansii small

 

Сохранить

Сохранить

28 Май 2014

Кубок Чернігівської ТПП серед підприємців-членів

Запрошуємо до участі у турнірі підприємців-членів Чернігівської ТПП, що сповідують здоровий спосіб життя та займаються спортом на аматорському рівні (мінімально вміти грати в шахи або дартс, або настільний теніс, або волейбол). Веслувати — навчимо!

       Для багатьох представників бізнесу тренд “здоровий стиль життя" базується на ствердженні, що здоров’я — запорука життєвого успіху. Так у нас зародилася ідея проведення турніру на Кубок Чернігівської ТПП серед підприємців-членів Чернігівської ТПП. Автором ідеї є президент Чернігівської ТПП Костянтин Іванов.

       Мета проекту полягає в популяризації здорового способу життя серед управлінців та розвитку зв’язків між бізнесменами.

       Ми вибрали основним видом спортивних змагань драгонботи, тому що це один з найкрасивіших і найефектніших видів веслування, один з небагатьох видів спорту, який поєднує в собі контакт з водою, сонцем, свіжим повітрям.

       Ви маєте унікальну можливість відчути драйв і командний дух суперництва, що несеться разом з вами по хвилях та весело провести час!

       Детальніше ознайомитися з регламентом турніру та умовами участі можна на сайті: www.chamber.cn.uaта на сторінці Фейсбук:www.facebook.com/chernihiv.tpp

       Дата проведення: 6 червня 2014 р.

       Місце проведення: м.Чернігів, спортивна база ДЮСШ №1 (3-й причал від пішохідного мосту на р. Десна).

       Умови участі: займати управлінську посаду та заповнитиреєстраційну анкету (додається) та надіслати e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

       Вартість участі - 280 грн з одного учасника.

       Заявки на участь приймаються до 02 червня.

       Реєстрація учасників за тел.: (0462) 60-43-30, (095) 271-44-02, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .Контактна особа — Тетяна Селезень.

       Також з організаторами можна зв'язатися через Фейсбук www.facebook.com/chernihiv.tpp

       Солодкий партнер турніру - кафе-галерея «Абажур», красивий партнер турніру — центр-естетики «Шоколад», пивний партнер турніру - «САН ІнБев Україна».

Запрошуємо всіх зарядитися здоров'ям, хорошим настроєм, позитивними емоціями та яскравими враженнями!

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Последние комментарии к статьям раздела

Для акционеров

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Из наших фотоальбомов

1 2 3 4 5
banner5  Боулинг-клуб "БАЗИС" banner4  banner3   banner2

Вводный текст в категории лагеря Мадагаскар

Д обро пожаловать в наш летний детский лагерь "Мадагаскар". Этот замечательный лагерь поможет Вам интересно и полезно занять ребенка с понедельника по пятницу.Приводите своего ребенка в Детский лагерь "Мадагаскар"и можете не волноваться: Где он находится? Что делает? Все ли с ним хорошо? Не скучает ли он? Не проводит ли весь день за компьютером и телевизором? Здесь дети будут активно, весело и творчески заняты весь день в компании новых друзей!Для детей разработана специальная максимально загруженная программа, которая никому не даст заскучать! В этом разделе нашего сайта Вы сможете увидеть фотоотчеты каждого дня проведенного детьми в летнем детском лагере "Мадагаскар"

Так же напоминаем что лагерь открыт с 6 июля по 30 августа 2016г. с 10-00 до 17-00. Возраст маленьких посетителей от 6 до 12 лет. Стоимость пребывания одного ребенка — 80 грн./день.Подробности по телефонам: 916-916, 917-917, 918-918, 050-505-75-05